Bugün Siz De Sermayesiz Kendi İşinizi Kurun

Sıfır sermaye ile kendi işinizi kurabilirsiniz. Hiçbir masrafa katlanmadan bir tedarikçiniz olabilir, dükkan açma zorunluluğu olmadan ürünlerinizi satışa sunabilirsiniz. Hatta bir Türkiye’nin dört yanından ekipler kurarak kazancınızı kat kat arttırabilirsiniz. Bugün sınırsız kazanç sistemi ile evde dilediğiniz çalışma saatlerinde çalışabileceğiniz ve kendi işinizi kurabileceğiniz bir iş kolundan bahsedeceğim.

 

Network Marketing Nedir?

Network marketingin bir çok ansiklopedik tanımını bulabilirsiniz. Ancak tanımı biraz daha basite indirgeyerek bu işte çalışanların nası çalıştığından, neler yaptığından bahsetmek istiyorum. Network Marketing, en özet tanımla pazarlama organizasyonu, ağ pazarlama olarak açıklanır. Elbette birilerine birşeyler satmak için yalvarmaktan bahsetmiyorum. Günlük hayatta sürekli tavsiyelerde bulunursunuz ve bunlar size hiçbirşey kazandırmaz. Network marketing, kullandığınız deterjanı, kozmetik ürünlerini, parfümü, takıyı ve daha birçok ürünü tavsiye etmeniz sonucu kazanç elde etmenizin en profesyonel yoludur… Yeni bir deterjan dener ve çok beğenirsiniz. Komşularınıza akrabalarınıza arkadaşlarınıza tavsiye edersiniz. Onlar da alır kullanır ama sizin bu işten hiçbir karınız olmaz öyle değil mi? Peki bahsedilen kaliteli ürünlerin distribütörü sizseniz? Yani bu ürünleri sıradan bir marketten değil de sadece sizden tedarik edebileceklerse? Network Marketing işinde tavsiye ettiğiniz ürünleri belirli kar marjlarıyla başkalarına satarak anında para kazanabilirsiniz…

Bununla sınırlı değil. Sizin çevreniz elbette sınırlıdır. Peki bu ürünleri sattığınız arkadaşlarınızın çevresi, hatta onların çevresi, ve tanımadığınız arkadaşınızın arkadaşının bir akrabasının bir arkadaşı? Bu kadar uzak kişilere ulaşmanızın zor olduğunu mu düşünüyorsunuz? Bu sistemde bu kadar uzaktan hatta hiç tanımadığınız kişiler bile size para kazandırabilecek. Yani bir ağ kurabileceksiniz. Tıpkı bir mağazalar zinciri gibi büyüyebilecek ve kazancınızı katlayabileceksiniz.

Forivia, network marketing sistemde şöyle bir yol izlemiştir. Siz Örneğin Ayşe isimli bir arkadaşınızı sisteme dahil ettiniz. Ayşe de sizin gibi satışlar yapabilir, kendisi için ucuza satın alabilir ve sizin gibi bir başkasını, örneğin Hatice Hanımı işe dahil edebilir. Hatice Hanım da aynı haklara sahip olduğundan akrabası Ali beyi, Dilara hanımı bu işe dahil edebilir. Ali bey de başka bir arkadaşını işe dahil edebilir ve bu zincir uzayıp gider. Bu zincirde size bağlı herkes kendince satışlar yapacaktır. Hatta ürünleri beğenip kendisi için de satın alacaktır. Her alışverişte alışveriş miktarına göre belirli PrimPuanları biriktirecekler. Size bağlı herkesin biriktirmiş olduğu bu puanlar her ayın 1’i ile 30’u arasında sizin prim puanı havuzunuza toplanarak işlenir. Yani Ali beyin, dilara hanımın, Ali beyin arkadaşının, hatice hanımın, arkadaşınız ayşenin ve diğer ekibinize bağlı herkesin yapmış olduğu satışlar sizin puan havuzunuzda toplanır. Ay sonunda bu puanlara göre belirli liderlik derecelerine ulaşırsınız. Örneğin 800Puana ulaştığınızda Altın Lider seviyesine ulaşırsınız… Sistem hesaplama tablosuna göre ve alt ekiplerinize göre tüm bu puanları TL’ye çevirir ve tanımadığınız o kişilerin yapmış olduğu satışlar size extra kazanç olarak yansır… Ekibinizi çok daha fazla büyüttüğünüzde artık siz satış yapmasanız bile, sadece kendi ihtiyacınız olan ürünleri alsanız bile sürekli bir para akışıyla ekonomik özgürlüğünüzü elde edebilirsiniz…

 

Network Marketing sistemde kimsenin sizin üyelik derecenizi arttırmasını beklemezsiniz. Siz kendi çalışmalarınıza bağlı olarak ne kadar yükselmeyi hakediyorsanız, o kadar yüksek kariyer yapabilirsiniz.

Bu sisteme üyelik tamamen ücretsiz. Devam yada kota zorunluluğu bulunmamaktadır. İsterseniz bu ay çalışıp diğer ay çalışmazsınız. Kimse sizin çalışma saatlerinize karışmaz.

Sistem hakkında sorularınız varsa lütfen benimle iletişime geçin, yada aşağıdaki yorum bölümünden sorunuzu iletin.

HEMEN ÜCRETSİZ ÜYE OLMAK İÇİN TIKLA!

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Soruyu Cevaplayın: