Ekibimize Özel Kampanya Ağustos 2015

forivia-yildizlari-agustos-2015-kampanya

Forivia yıldızları ekibi olarak kazandırmaya devam ediyoruz. Ekibimiz forivia yıldızları, Ağustos ayında ücretsiz alt üye ödülleri ile yine siz değerli üyelerimizin yüzünü güldürmeye hazır. Üstelik kazanç miktarınız limitlerle sınırlandırılmayıp sizin şansınıza bırakılıyor. Nasıl mı? Bu ay ücretsiz üye kampanyasında referans linkinizi direkt yayınlayarak ödülde bir sınır koymuyoruz. Tek sınır süre bazlı yayın yapılması. Aşağıda bu kampanyamıza ilişkin tüm detayları inceleyin, bu eşsiz fırsatı kaçırmayın.

Bilindiği gibi yıllardır ekibimizdeki üyelere ücretsiz alt üyeler kaydederek kazançlarını katlamalarını sağlıyoruz. Bunu yaparken de şu an bu makaleyi okuduğunuz www.foriviakayit.com sitesini kullanıyoruz. Forivia kayıt sitesi forivia kelimesinde google 1. sayfaya kadar yükselmiş ve geri dönüşü oldukça kaliteli bir web sitesidir. Bu site sayesinde sadece ekip liderleri değil, ekibimizdeki tüm çalışkan üyeler de kazanıyor ve ekibimizdeki herkesin üst üyelik ve liderlik derecelerine ulaşması hedef alınıyor.

Peki forivia kayıt sitesinde referans linkiniz yayınlandığında ne kadar üye kazanırsınız?

Bu elbette şansa bağlı bir durum. Bu yüzden bir örnek vermek istiyorum. Aşağıdaki resimde direkt bağlı üyelerimden seda hanımın referans linkini bu sitede yayınladığımda kazandığı üyeleri tarihleri ile görebilmektesiniz. Hatta yaz sezonu durgun olur düşüncesi ile son birkaç günlük raporu yayınlıyorum:

seda-ergun

 

Durgun yaz sezonunda bile raporda görüldüğü gibi referans linkini yayınladığımız temsilcimize her gün en az 1 üye gelmiş durumda. Kimi zaman bu rakam 2-3-4’e çıkabiliyor. Yukardaki 5 günlük rapora göre temsilcimiz 7 üye kazanmış. Sizler 5 günlük yayın hakkı kazandığınızda 5-7-10-15 üye kazanabilirsiniz. Yani kampanyamızın bu kısmı da oldukça eğlenceli 😉

Şimdi geçelim kampanya şartlarına:

Bu kampanyadan yararlanabilmeniz için Forivia Yıldızları ekibi Tayfun Eren BAĞCI koluna ait herhangi bir sponsora bağlı olmanız yeterli. Henüz forivia üyesi değilseniz bu ve bunun gibi kampanyalardan yararlanmak için BURAYI tıklayarak üye olunuz.

Kampanyadan hak kazandığınızda direkt sponsorunuzla iletişime geçiniz. Sponsorlar için: ekibinizden bir üye yada siz kampanyayı kazandıysanız not defterinize kazanan üyenizin isim soyisim bilgilerini almayı unutmayınız. Referans linki yayınlanacağından üyenizin referans linkini de edinmeniz gerekmektedir. Linkin doğruluğunu teyit etmek üyenin kendi sorumluluğundadır.

Referans link yayını yapıldığı için gelecek olan üyelerin çalışkan olup olmadıkları, cinsiyetleri, yaşları gibi unsurlar kontrolümüz dışındadır. Bununla birlikte ekibinize kaydolan her üye ile SMS yada telefon ile arayarak ilgilenme sorumluluğu size aittir. Üyelerinizle ne kadar fazla ilgilenirseniz kazançlarınız da o denli yükselecektir.

Aşağıdaki listede kampanyadan kaç gün yararlanabileceğinizi öğrenebilirsiniz. Size uyan seçeneği lütfen sponsorunuza bildiriniz. Tayfun Eren BAĞCI’ya direkt bağlı üyeler 0541 642 31 11 numaralı telefona mesaj atmaları yeterlidir.

 

Ay içerisinde minimum 300TL sipariş verdiyseniz referans linkiniz 2 gün yayınlanır. (En az 2 üye gelmediyse süre uzatılır)

Ay içerisinde minimum 400TL sipariş verdiyseniz referans linkiniz 4 gün yayınlanır.

Ay içerisinde minimum 500TL sipariş verdiyseniz referans linkiniz 7 gün yayınlanır.

Ay içerisinde 750TL üzeri sipariş verdiyseniz referans linkiniz 1 ay (yani 30 gün) yayınlanır.

 

Alt üye kampanyaları dışında forivia kampanyaları ve varsa sponsorunuzun size özel hazırladığı teşvik kampanyalarından da yararlanmaya devam edeceksiniz.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Soruyu Cevaplayın: