Forivia Bal Arıları Ekibi HAZİRAN Kapanış Kampanyası

2016-HAZİRAN-KAMPANYA

Forivia Bal Arıları Ekibine Özel Haziran 2016 Kapanış Kampanyası!
Forivia bal arıları ekibindeyseniz, yine çalışmalarınız ekibimiz tarafından ödüllendiriliyor! Aşağıda kampanyaya nasıl katılacağınız ve ödül detayları yer almaktadır.
Haziran Ayında bireysel satışınız
429TL üzerindeyse 2üye!
499TL üzerindeyse 4üye!
799TL üzerindeyse 7üye!
999TL üzerindeyse 9üye!
HEDİYELER BU KADAR MI???
Bal Arıları Ekibi yeni özel seviye hediye paketi sisteminden faydalanın!

  • HAZİRAN ayını %45 Gümüş Lider seviyesi ile tamamlayın, 3 üye + Bal Arıları Ekibi Gümüş Lider Özel Hediye Seti!
  • HAZİRAN ayını %60 Altın Lider seviyesi ile tamamlayın, 5 üye + Bal Arıları Ekibi Altın Lider Özel Hediye Seti!
  • HAZİRAN ayını %75 Zümrüt Lider seviyesi ile tamamlayın, Yatay kolunuza 5 üye + İstediğiniz herhangi bir kolunuza 3üye (Toplam 8üye!) + Bal Arıları Ekibi Zümrüt Lider Özel Hediye Seti!
  • HAZİRAN ayını %90 Platin Lider seviyesi ile tamamlayın, Yatay kolunuza 7 + İstediğiniz Herhangi Bir kolunuza 5 üye (Toplam 12üye) + Baş Arıları Ekibi Platin Lider Özel Hediye Seti!
  • HAZİRAN ayını %100 Elmas Lider seviyesi ile tamamlayın, Yatay Kolunuza 5 + istediğiniz 2 farklı kolunuza 5’er (Toplam 15üye) + Bal Arıları Ekibi Elmas Lider Özel Hediye Seti!

 

KAMPANYA KATILIM ŞARTLARI!
Her Forivia Bal Arıları ekibi üyesi bu kampanyalara katılabilir. Aşağıdaki adımları izleyerek kampanyaya katılım sağlayabilirsiniz… HER İKİ KAMPANYAYA DA AYNI ANDA KATILABİLİRSİNİZ!
Bal Arıları ekibi üst lideri Tayfun Eren BAĞCI’ya 0541 642 31 11 numaralı telefondan “HZRNKAMPANYA İsim Soyad Temsilci No ” yazarak SMS gönderdiğinizde kampanya kaydınız alınacaktır. Temmuz ayının ilk haftası hangi kampanyaları kazandığınız SMS olarak bildirilecek. Temmuz Ayı ilk haftası kampanya kazandığınız halde SMS ile bilgi gelmezse 15Temmuz’a kadar 0541 642 31 11 numaralı telefonu arayarak bildirmeniz gerekmektedir. (SMS ulaşmama, bal arıları ekibinde olmama yada diğer şartları sağlayamama gibi bir sorun varsa telefon ile iletişimde çözülebilecektir.)

ÖDÜLLER NE ZAMAN ALINACAK?
Forivia Bal Arıları Ekibi özel kampanya ödülleri Temmuz ayı itibari ile bireysel satış kampanyası öncelikte olmak üzere dağıtılmaya başlanacaktır. Başvuru listesi öncelik olarak esas alınacak olup aşağıdaki sıralama ile gönderim yapılacaktır.
1- Öncelikli esas Bireysel Satış kampanyasıdır. Biresel satış kampanyasında hakedilen üyelerin dağıtımı bittiğinde Bal Arıları Ekibi Özel Seviye ödüllerine geçilecektir.
2- Bireysel başvurularda ilk başvurandan son başvurana doğru bir liste hazırlanıp bu sıra ile hediye üyeler gönderilecektir.
3- Seviye ödülleri hediye üyeleri bireysel satış ödüllerinin bitmesinin ardından dağıtılacak olup, hediye paketi ödülleri 10-15Temmuz arasında gönderime çıkacaktır.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Soruyu Cevaplayın: