Forivia Bal Arıları Ekibi Üye Destek Sistemi Yenilendi

Bilindiği gibi ekibimiz bal arılarında bu güne dek onlarca üye hediye ettik. Bununla birlikte ekibimiz çok daha fazla büyüdü ve farkettiğimiz önemli bir nokta, bazı sponsorların eğitimlerinin gecikmesi, yada tam olarak bazı sorulara cevap veremezken ekip kurmak istemesi… Bu açığı farkettiğimizden beri farklı çalışmalar yapmakta ve ekip desteklerimize farklı boyutlar getirmekteyiz. Elbette en önemli ekip desteğimiz olan üye desteği de bu doğrultuda şekilleniyor.

EKİBİMİZDEN ÜYE KAZANMAK İSTİYORSANIZ BU MAKALEYİ DİKKATLE OKUYUN!

Bal arıları ekibinden daha önce üye kazanmış olanlar biliyorki, bir üye kayıt döngümüz vardı. Yani siz bu listedeyseniz sürekli bir döngü ile çalışmalarınız devam ettiği sürece üye kazanabiliyordunuz. Şimdi bu liste sıfırlanıp yeni bir liste hazırlanıyor. Öncelikle sebebine geçelim…

Neden Yeni Bir Liste Hazırlanıyor?

Ekibimizin büyümesi elbette bir etken ancak asıl sebep, sizlerin faydasına olması… Örneğin ekibimizin bu avantajını bilen yeni bir üyeniz var. Sizden ekip desteği istedi. 1 aylık çalışma raporu ile hatta bazı kişilerde özel şartları barındırması durumunda anında ekip desteğine başlanıyordu. Bu her ne kadar güzel gibi görünse de hem o üyeniz için, hem sizin için eksik bir yaklaşımdı. Çünkü verilen üyelerin sayısından çok onların aktifleşmesi üyeniz ve sizin açınızdan faydalı olacaktı. Aktifleşmenin en önemli unsuru ise sponsora olan güvendir. Peki işi ve ürünleri bilmeyen, sorularınıza cevap veremeyen bir sponsorunuz olsa, ne kadar güvenebilirdiniz? Bizler üst sponsorlar olarak elbette kademe farkı gözetmeksizin ekiplerinize yardımcı oluyorduk ancak bu işte önemli bir husus varki, direkt bağlı sponsorların da yeterince yardımcı olabilmesi gerekir. Bunu hızlandırmak adına bir çok eğitim videosu paylaştık ancak “bahaneler” bu eğitimlerden uzak kalınmasına neden oldu. Bizler yeni destek sistemimiz ile bahaneleri ortadan kaldırmayı amaçlıyoruz. Bu yüzden aşağıdaki şartları siz yada ekip üyeleriniz sağladığında yeni listemize girmeye hak kazanıyor!

ÜYE DESTEĞİ İSTİYORUM DİYORSANIZ AŞAĞIDAKİ 5 MADDEYİ MUTLAKA UYGULAYIN!

1- Öncelikle elbette ekip desteği kampanyamızdan sadece Bal Arıları ekibine dahil olan forivia üyeleri yararlanabilecek. Ekibimizde olup olmadığınızı bilmiyorsanız 0541 642 31 11 numaralı telefona İsim Soyad – Sponsor Adı Soyadı ve temsilci numaranızı yazıp mesaj göndermeniz yeterli olacaktır. (Bal Arıları ekibinde değilseniz etik kurallar gereği lütfen ekip değiştirme gibi bir talepte bulunmayınız.)

2- Network Marketing Uzmanı YouTube kanalımızda da zaman zaman sunduğumuz eğitimler sizlerin bu işi tam anlamı ile öğrenmesi için oluşturuldu. Bu eğitimlere paralel olarak Bal Arıları ekibimize özel oluşturduğumuz yeni eğitim platformu bu işte kaliteli bir lider olmanızı sağlayacağından eğitim serimizi tamamlamanız gerekiyor.

Eğitimlere Başlamak İçin Tıkla!

3- Forivia iş planı ve kurallar kitapçığı, forivia tarafından hazırlanan son derece faydalı bir kaynaktır. Öncelikle bu kaynağı edinin. ( SEPETİNİZE EKLEMEK İÇİN BURAYI TIKLAYIN )

Edindiğiniz bu kitapçığı baştan sona okuyun. Kitapçık içerisinde doldurulması gereken formları özenle doldurun. BAŞARI İÇİN YAPMAN GEREKENLER ve HAYATINI TASARLA sayfalarını doldurup/işaretleyip fotoğrafını çekerek whatsapp 0541 642 31 11 yada BURAYI TIKLAYARAK facebooktan mesaj olarak gönderiniz.

4- Ürünleri tanıyor olmak üyelerinizin sorularına anında cevap vermenizi sağlayacağından kendi kullanımınız için aşağıdaki listedeki ürünleri mutlaka kullanınız.

  • Genel Yüzey Temizleyici
  • Yağ ve Kir Çözücü
  • Halı ve Döşeme Şampuanı
  • Herhangi bir saat
  • Herhangi bir takı ürünü (bay üyeler eşleri, anneleri yada bir arkadaşlarına hediye edip yorum almalıdır)
  • Herhangi bir Bottega Verde kişisel bakım yada kozmetik ürünü.

5- Yukardaki Şartları Sağladıysanız BURAYA tıklayarak açılan formu doldurunuz.

 

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Soruyu Cevaplayın: