Forivia İle Ekonomik Özgürlük

forivia indirimForivia, evde çalışarak para kazanabileceğiniz ve ekonomik özgürlük elde edebileceğiniz sermayesiz iş fırsatı sunmaktadır. Bu iş ile aile bütçenize katkıda bulunacak, kendi kariyerinizi kendiniz belirleyecek ve patronsuz iş yapmanın özgürlüğüne ulaşacaksınız.

Forivia Nasıl Bir İş?

Forivia, bir ev hanımının yapabileceği kadar kolay, bir iş adamının yaptığı kadar saygın bir iştir. Bu iş fikrinde risk sıfırdır. Hiçbir sermayeniz olmadan bu sisteme kayıt olabilir, hemen çalışmaya başlayabilirsiniz. Forivia sistemi genel olarak 4 koldan kazanç sağlamaktadır. Şimdi foriviadan nasıl para kazanacağınızı öğreneceksiniz…

Forivia’dan Nasıl Para Kazanırım?

Forivia 4 koldan gelir sağlayabileceğiniz bir iş fikridir. Bu 4 kolu kısaca özetleyelim:

  1.  %33 Bedava Alışveriş: Forivia network marketing sistemine kaydolduktan sonra tüm ürünler size %33 indirimli gelir. Unutmayınki hepimiz potansiyel birer müşteriyiz. Yani herkes evinde temizlik ürünleri kullanır. Herkes tekstil alışverişi yapar. Herkes kozmetik, mutfak gereci alışverişi yapar. Peki bu ürünler size %33 Bedava gelse?
  2. Katalogla Satış: Foriviaya kaydolduktan sonra adresinize güncel forivia katalogu gönderilir. Bu katalogdaki ürünleri çevrenize sattığınızda anında ortalama %33 kâr elde edersiniz. Örneğin 135TL’lik satış yapar, ama sisteme 100TL ödeme yaparsınız. 35TL sizin cebinize kalır. Kimi zaman bazı ürün gruplarında %80 gibi özel indirimler de olmaktadır. Bu indirimler ile kar marjınız oldukça fazla olacaktır ve aile bütçenize ciddi katkı sağlayabileceksiniz.
  3. Ekip Prim Kazancı: Forivia’da sizin bir Grup Prim Puanı Havuzunuz bulunmaktadır. Sisteme facebooktan, bloglardan yada kendi çevrenizden üye yaptığınızda bu kişilerin yaptığı alışverişlerden elde ettiği puanlar sizin Grup Prim puanı havuzunuzda birikir. Ay sonunda ulaştığınız üyelik derecesine göre tüm kazançlarınız dışında extra primler kazanırsınız.
  4. Liderlik Ödülleri: Forivia liderlerine destek olmakta ve yaşam standartlarını korumaları için ödüllendirmektedir. Forivia sisteminde siz elmas lider seviyesine ulaştıktan sonra ekibinizden çıkardığınız her elmas liderden +800TL daha prim kazanırsınız. Yani 3 Elmas lider çıkardığınızı düşünürsek tüm kazançlarınız dışında 2400TL liderlik primi alacaksınız.

uye_ol

Forivia ile sıfır risk, sınırsız kazanç fırsatı sizleri bekliyor. Yapmanız gereken tek şey üyelik formunu doldurmak. Bunun ardından ekibimize özel hazırladığımız video eğitimlerle işin tüm detaylarını öğreneceksiniz. Hatta ekibimize özel kampanyalarla ücretsiz alt üye kazancak ve kazancınızı katlayabileceksiniz. Ekibimizin farkı, yalnız kendi kazancımızı değil, sizilerin de kazancınızı düşünüp ekip çalışması ile herkese eşit fırsat yaratmaktır…

basvuru

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Soruyu Cevaplayın: