Forivia İle Ekonomik Özgürlük

Forivia ile ekonomik özgürlük elde edebilirsiniz. Bir çok forivia temsilcisi gibi siz de ekonomik yönden özgür olmak ve çalıştığınız kadar kazanmak, çalışmalarınız ölçüsünde kariyer yapmak için, kısacası patronsuz iş yapma özgürlüğüne kavuşmak için bu makalenin devamını okuyun.

Forivia işine başladığınızda bir çok farklı şekilde kazanç elde etmeniz mümkün. Örneğin kişisel satışlarınızdan elde ettiğiniz sıcak satış kârı. Katalog ile forivia ürünlerinin satışını yaptığınızda anında ortalama %33 kâr etmiş olacasınız. Elbette indirimli ürünlerde bu kâr marjı çok daha fazla olmaktadır.

Forivia‘da kendi ekibinizi kurarak kariyer yapma şansınız bulunmaktadır. Forivia işine başlayıp sizin gibi para kazanmak isteyen arkadaşlarınızı kendi referansınızla sisteme kaydedersiniz. Hatta referans linkiniz yardımıyla facebook gruplarında ve sayfalarda paylaşım yaptığınızda bu linke tıklayarak üye olanlar direkt ekibinize katılmış olacak ve bu kişiler satış yaptıkça siz prim kazanacaksınız. Elbette üyeleriniz de üye yapacak ve sizin kazançlarınız katlanarak artacak.

Forivia kariyer basamakları oldukça kazançlı. Sözü uzatmadan forivia kariyer basamaklarını tanıtalım. Aşağıdan forivia kariyer basamaklarını inceleyebilirsiniz.

Forivia-Kariyer-Basamaklari

 

Siz de hemen forivia ailemize katılın, bu eşsiz kazanç fırsatından faydalanın.

uye_ol

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Soruyu Cevaplayın: