Forivia Kazanç Planı Anlatımı

FORIVIA İş Planı Nasıl Çalışır?

FORIVIA İş Planı kendine özgün doğrudan satış iş modeli ile birçok farklı seviyede kazanç fırsatı sunar. Kazanacağınız primleri hesaplamak için kullanılan Performans Prim Tablosu, kişisel ve grup satış tutarınız ne kadar fazlaysa o oranda gelir elde edilecek şekilde tasarlanmıştır. Ayrıca bu iş planı sayesinde yapmış olduğunuz her alışverişten Hediye Puan kazanabilir, bu puanlar ile ücretsiz ürünler kazanabilirsiniz. FORIVIA bu hesaplamalar için Prim Puanı (PP), İş Tutarı (İşT) ve Hediye Puan (HP)değerlerini kullanır.

Prim Puanı (PP): Prim Puan her ürün için belirlenen bir puandır. Her ürünün farklı Prim Puanı vardır. Satış Temsilcileri kendi satışlarından ve grubunda yer alan diğer temsilcilerin satışlarından kazandıkları puanları biriktirir ve buna göre farklı seviyelerde gelir elde ederler. İş modelimizin en avantajlı kısmı toplanan Prim Puanının tamamının Satış Temsilcilerine dağıtılmasıdır.

İş Tutarı (İşT): İş Tutarı (İşT) her ürünün KDV Hariç Temsilci Alış Tutarına eşittir. FORIVIA İş Planında Prim Puan hesaplamaları İş Tutarı üzerinden yapılır. İş Tutarı kampanyalı ürünlerde farklılık gösterebilir.

Sponsor Temsilci: Satış Temsilcisinin bağlı olduğu bir üst temsilciye Sponsor Temsilci denir. Aynı şekilde her Satış Temsilcisi, kendisine direkt bağlı olan diğer kişilerin Sponsor Temsilcisidir.

 FORİVİA KAYIT İÇİN TIKLA!

 

Bir Forivia Temsilcisi Bulun

İşinizi Genişletin

FORIVIA işinizde başarılı olmak için atacağınız ilk adımlar çok önemlidir.
1. Öncelikle FORIVIA işine başladıktan sonra kendi hayallerinizi belirleyin ve önünüze hedef koyun.
2. Satacağınız ürünleri daha iyi tanımak ve tanıtmak için öncelikle kendiniz kullanıcı olun.
3. Potansiyel müşteri listenizi ve satış ekibinizi oluşturun.
4. Ürün tanıtım günleri düzenleyerek ürünler ve FORIVIA hakkında çevrenizi bilgilendirin.
5. Kendi grubunuzda oluşan Satış Temsilcileri ile sürekli temasta olun.
6. Başarı için sürekli olarak ekip ruhunu canlı tutun ve alt grubunuzdaki temsilcilere yardımcı olun.

Hedeflerinizi Belirleyin

FORIVIA işinizde başarılı olmak için kendinize hedefler koyun ve o hedeflere ulaşmak için plan ve program yapın. Hedeflerinizi kısa, orta ve uzun zamanlı olarak ayırın ve adım adım tüm hedeflerinizin gerçekleşmesi için çaba sarf edin. Unutmayın ki hedefleriniz sizi motive eder ve harekete geçmenizi kolaylaştırır.

Yapmak istediğiniz işlerin ve gerçekleşmesini istediğiniz hayallerin bir listesini oluşturun. FORIVIA işinden ek bir gelir ya da tam zamanlı bir iş edinebilir; kariyer yapabilir, ailenize ek bir kazanç sağlayabilir, çocuklarınızın eğitimlerine destek olabilir, ailenizle birlikte bir tatil yapabilir, ya da yeni bir araba alabilirsiniz. Bütün bu hedefler doğrultusunda finansal açıdan rahat, daha iyi bir hayat sürebilirsiniz.

Bu hedefleri oluşturduktan sonra harekete geçin ve hedeflerinizin gerçekleşmesi için gerekli olan adımları atın.

İşe Başlayın

FORIVIA işinizde başarılı olmak için başka insanlara ihtiyacınız vardır. Bu başarıya ulaşmak için çevrenizdeki insanların bir listesini oluşturun ve potansiyel müşteri ve Satış Temsilcilerini belirleyin. Listenize en yakınınızdaki insanlardan başlayabilirsiniz.

Bir yandan ürün satışı yaparak diğer yandan kendi ekibinizin oluşmasını sağlamalısınız. Çevrenizdeki insanlara FORIVIA İş Planı hakkında detaylı olarak bilgi verin ve onlarında hayallerinin gerçekleşmesine öncü olun. Bu sayede altınızda kendi grubunuz için potansiyel Satış Temcilerini belirleyin.

Ürün satışlarınızı artırmak için potansiyel müşterilerinizle kişisel olarak temasa geçiniz ve ürünler hakkında bilgi ve tanıtım amacıyla kendilerini ziyaret ediniz. Uygun ortamlarda FORIVIA İş Fırsatı ve ürünleri hakkında çevrenizi bilinçlendirin. Bu sayede işinizin ilerlediğini ve başarıya doğru gittiğine tanıklık edeceksiniz.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Soruyu Cevaplayın: