Forivia Mobile Uygulaması

forivia-mobile-uygulama (1)Forivia her geçen gün büyümekte ve temsilcilerini muhteşem yenilikleri ile heyecanlandırmaya devam etmekte. Artık forivia işiniz, cebinizde!

Forivia, söz verdiği gibi teknolojinin bütün imkanlarından faydalanıyor. Temsilcileri için oluşturduğu bu yeni aplikasyon android ve ios işletim sistemli telefonlarda uyumlu. Yani akıllı telefonunuz ve iphone’unuz ile kullanabileceğiniz bu uygulama ile işinizi yanınızda taşıyabileceksiniz.

forivia-mobile-uygulama (2)Uygulamada Neler Var?

Oldukça şık bir tasarıma sahip olan forivia uygulaması ile sepetinize anında ürün ekleyebilir ve sipariş verebilirsiniz. Bu elbette tüm temsilcilerin istediği bir özellik. Misafirlikte sipariş aldınız ve ürün stoğunu kontrol etmek mi istediniz, cep telefonunuzu çıkarın ve anında kontrol edin.

Beklenen siparişlerinizi, sponsorunuz veya üyelerinizle olan mesajlaşmalarınızı, ödeme işlemlerinizi buradan kontrol edebilirsiniz.

 

forivia-mobile-uygulama (4)Hatta anında yeni temsilci kaydetmeniz de bu uygulama ile mümkün.

Bunun yanı sıra raporlarınızı da bu uygulama ile kontrol altında tutabilirsiniz.

Forivia ürün kategorileri bölümü ile ulaşmak istediğiniz ürünlere de kolaylıkla ulaşabilirsiniz. İndirimdeki ürünler ve en yeni ürünleri de bu uygulama ile kolaylıkla takip edebilmektesiniz.

 

forivia-mobile-uygulama (3)Kısacası forivia uygulaması ile işiniz, cebinizde. Peki bu uygulamaya nasıl ulaşacaksınız?

Forivia android ve ios uygulaması şu an deneme aşamasında. Ben de bu uygulamayı ilk deneyenlerden olma gururunu taşıyorum. Sizler için uygulamada eksiklikler varsa bunları tespit ettiğimizde uygulamayı en kolay kullanılabilir hale getirdiklerinde Ağustos sonu gibi googleplay ve ios marketten ücretsiz olarak indirilebilecek. İndirme işlemleri için tekrar duyuru yapılacak. Böylece siz de şirketimizin kalitesi ve üyelerine verdiği değeri bir kez daha görmüş olacaksınız.

Forivia, liderlerinin ve temsilcilerinin tüm ihtiyaçlarını en ufak ayrıntısına kadar düşünüyor, ve bizler için çalışıyor. Yeni sezonda tüm forivia temsilcilerine başarı ve bol kazanç diliyoruz…

Henüz Forivia Üyesi Değilseniz Burayı Tıklayın ve ÜCRETSİZ Üye Olun, Hemen Siz de Kazanmaya Başlayın

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Soruyu Cevaplayın: