Forivia Prim Ödemeleri

Forivia-Prim-Günü

Forivia network marketing sisteminde prim ödemelerinin günü değişti. Forivia sizler için prim tarihlerini öne çekti. Evde iş imkanı arayanlar için ek iş kapısı olan forivia sisteminde ekibinizden kazandığınız primler artık her ayın 15inde banka hesabınızda.

Forivia, katalogla satış işinde yerli sermayede binlerce kayıtlı üyesi ile birçok kişiye para kazandırmaya devam ediyor. Forivia kazanç sistemlerinden en önemlisi olan ekip prim kazançları daha önceleri her ayın 25-26’sında Garanti Bankası hesabınıza aktarılırken, Ekim 2015 itibari ile artık primleriniz her ayın 15inde banka hesabınıza aktarılmaya başlanıyor.

Forivia Ekip Prim Kazancı Nedir?

Forivia işinin en önemli kazanç sistemi olan ekip prim kazancı sistemini daha önce youtube kanalımızda yayınlamıştık. Yazı ile sizlerin kafasını hiç karıştırmadan oldukça anlaşılır ve özet olarak anlattığım ekip prim kazancı videosunu aşağıdan izleyebilirsiniz.

Görüldüğü gibi forivia temsilcilerine para kazandırmak için muhteşem bir sistem ile karşımızda. Forivia’nın ücretsiz üyelik avantajından yararlanmak için hemen siz de forivia temsilcisi olun.

uye_ol

One thought on “Forivia Prim Ödemeleri

  1. nuran ısık diyor ki:

    yeni kayıt olupta siparıs verende prım alıyormu pırim puanlar bize nakit para olarak mı geri donuyor

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Soruyu Cevaplayın: