Forivia Sınırsız Kazanç Yolları

yasamForivia, sizlere kendi işinizi kurma fırsatı sunuyor. Evinizden çıkmadan bilgisayarınızdan işinizi yönetebilir, internetten para kazanabilirsiniz…

Forivia network marketing sisteminde sadece ürün satışına odaklanırsanız bu işi bir ek iş olarak yapıyorsunuz demektir. Ancak forivia işinde yüksek kazancın yolu, sadece kendi satışlarınızla yetinmemeniz… Forivia işinde bir ekip kurmanız, bu işten ilerde çalışmasanız bile yüksek gelirler elde edebilmeniz anlamına gelir… Bu makalemde foriviadan nasıl sürekli bir gelir döngüsü oluşturacağınızı ve kazancınızı katlayarak artıracağınızı anlatacağım…

FORİVİA İLE SINIRSIZ KAZANÇ YOLLARI

Forivia işi acil kazanç sağlamak isteyenlere ürün satışı ile mükemmel bir kapı açmakta. Ancak hedefleriniz çok daha büyükse elbette farklı tekniklerle de çalışmanız gerekiyor. Hatırlayın: “Network marketing, 1 kişinin %100lük çalışması yerine 100 kişinin %1lik çalışmasının daha kazançlı olduğunu ıspatlayan bir iştir.” O halde bu işte tanımadığınız insanlara ulaşmanız gelirinizi ciddi ölçüde artıracaktır…

En sık kullandığım örneği hatırlatmak istiyorum: Bir bakkal olduğunuzu düşünün. Satış yapabileceğiniz çevre kısıtlıdır. Sadece kendi mahallenize, bir de yoldan şaş kaza geçenlere ürünlerinizi satabilirsiniz. Bununla birlikte kazancınız da sınırlıdır. Büyüyemezsiniz. Ömrünüz boyunca ne kadar çalışırsanız o kadar kazanırsınız. Bu network marketingde kişisel satıştır. Şimdi de bir mağazalar zinciri kurduğunuzu düşünün. Türkiye’nin dört yanında mağazalarınız var. Ve bu mağazalar hiç tanımadığınız bilmediğiniz insanlara ulaşabiliyor, dahası kendi kollarını açıp gittikçe büyüyebiliyor. bununla birlikte siz artık çalışmasanız bile, sadece kontrol durumunda olsanız bile sürekli artan bir gelire sahip olursunuz. Bu ise forivianın sınırsız katmanlı network marketing sistemidir… Şimdi bu çalışmayı biraz daha somutlaştıralım…

Arkadaşınız Ayşe girişimci, çevresi olan biri. Siz Ayşe’ye ürün satışı gerçekleştirdiniz. Kazancınız her satıştan ortalama %35lik bir kar marjı. Ayşe’ye ürün satmazsanız Ayşe’den olan kazancınız duracaktır. Ayşe’ye sistemi anlattınız ve üye yaptınız diyelim. İşte bu durumda Ayşe’nin tanıdığı insanlara ulaşmış olacaksınız. Dahası Ayşe de üyeler yapacak ve Ayşenin tanıdığı insanların tanıdıklarına ulaşmış olacaksınız. Ayşeye ürün satmayacaksınız ancak Ayşe çevresine satacak, Ayşe ekip kurup Ayşenin çevresindekiler de satış yapacak. Buna göre siz Ayşenin satışlarından, kendi ihtiyaçları için aldıklarından, Ayşenin üyelerinin satışlarından, hatta sınırsız kademede o üyelerin satışlarından sürekli kazanmış olacaksınız. Ayşe bir süre sonra Elmas lider oldu diyelim. Bu durumda siz Ayşe sayesinde sistemden +800TL liderlik primi kazanırsınız. Ayşe’den 800TL kazanmanızın tek yolu, eskiden olsa Ayşeye tek seferde 2285TL lik ürün satmanızla mümkün olacaktı. Üstelik sonraki aylarda bu miktarda satmanız ne kadar mümkün olurdu? Bu sistemde Ayşe kolundan her ay +800TL liderlik primi almaya da devam edeceksiniz… Üstelik kazancınız bu kadar olmayacak. Ayşe gibi yükselmekte olan üyelerinizden de sürekli prim kazanmaya devam edeceksiniz. Bu durumda ortalama 2500TL prim geliriniz olacaktır. Firmamızda Elmas Liderler arasında 5000TLnin üzerinde kazananların da olduğunu hatırlatmak isteriz. Ne kadarlık ürün satışı ile 5000TL kazanırdınız???

Bu kazançlara ve daha fazlasına ulaşmak çok mu zor? Ekibimizin çalışma planı ve destekleriyle bu kazançlar size çok da uzak değil! Ekibimiz forivia yıldızları olarak sizlere mükemmel fırsatlar sunmaktayız. Kazancınızı yükseltmek, ekip kurarak daha fazla kazanmak istiyorsanız Kişisel Bilgilerim bölümünden sponsorunuza ulaşın. Sponsorunuza ekip kurarak büyümek istiyorum, çalışmaya, sabretmeye hazırım deyin ve sizin için özel destek sistemimizi harekete geçirelim.

Forivia Yıldızları Özel Destek Sistemi Nedir?

Forivia Yıldızları olarak çalışkan üyelerimize sürekli destekler sunuyoruz. Profesyonelce düşünen üyelerimize sadece hediye ödülleri değil, ücretsiz alt üye kayıtları da yapıyoruz. Bu da Türkiye’nin dört yanından üye sahibi olmanız anlamına gelmektedir. Yani tanımadığınız onlarca kişi sizin ekibinize katılacak, onlar büyüyüp kazanırken siz de büyüyüp kazanacak, dahası yüksek kazanç yolundaki hızınız artacaktır…

Forivia Üyesi Değil Misiniz? 

HEMEN BURAYI TIKLA VE FORİVİA YILDIZLARI EKİBİNE KATILARAK ÜCRETSİZ FORİVİA ÜYESİ OL!

 

Forivia işinde sınırsız kazancın birçok yolu bulunmaktadır. Ekibimiz liderlerinin denemiş olduğu bu teknikler arasında en etkili olanları sponsorunuzu arayarak öğrenebilirsiniz. Şimdi bazı tekniklerden bahsedelim:

1- İsim listesi oluşturmak:

Network Marketing işinde en fazla kullanılan bu teknikle belirli sayıda yatay kol oluşturup bu yatay kolların en güçlü olması söz konusudur. Yukardaki örnekteki Ayşe gibi bir tanıdığınız sizi bu işte yükseltebilir ve hem kendi kazanıp hem size oldukça yüksek kazançlar sağlatabilir. Bu tekniğin uygulanışı herkesin yapabileceği kadar basittir.

20 kişilik bir isim listesi hazırlayın. Bu isim listesini hazırlarken o yapmaz, bu yapamaz, bunun paraya ihtiyacı yok gibi elemeler yapmayın. Kimin hedeflerinin ne kadar yüksek olduğunu ve neler başarabileceğini bilemezsiniz. Hiç ummadığınız biri belki sizden bile hızlı çıkış gösterebilir, hatta forivia’nın en çok kazanan lideri olabilir. Bu isim listenizdeki kişilerle iletişime geçip davet edin ve işi, kazanç yollarını, kazanç planlarını sunun. Kabul edenler de olacaktır, kibarca reddedenler de olacaktır. Unutmayın: Ardarda 10 kişi bile reddetse, sizi yükseltecek olan kişi 11. kişi olabilir! Vazgeçmeyin, sabredin ve çalışmaya devam edin… Davet işlemi için eğitim videolarımızı seyredebilirsiniz. Eğitim videolarının linkini sponsorunuzu arayarak öğrenebilirsiniz.

2- Facebook’tan para kazanma:

Facebook sadece fotoğrafların paylaşılıp beğenildiği, mesajlaşma ile vakit geçirildiği bir platform değildir. Facebook bir hazinedir. Hem de Türkiye’de 35 000 000’un üzerinde üyesi bulunan mükemmel bir hazine! Son zamanlarda facebook üzerinde iş tanıtımlarının sayısı arttı. Facebook sayfaları, grupları ve bireysel iş tanıtımlarına muhakkak rastlamışsınızdır… Siz de facebook’u etkin bir şekilde kullanabilir ve facebook sayesinde yüzlerce üye yapabilirsiniz.

3- Blog/Web Sitesi İle Sınırsız Sayıda Üye!

Benim en çok kullandığım ve bu sayede gerçek anlamda yüzlerce üye bulduğum üye bulma tekniğidir. Türkiye’de hemen hemen herkesin ek işe, ek gelire ihtiyacı olduğu çok açık. Bunun yanı sıra artık kendi işini kurmak isteyenler de var. Bu bağlamda hepimizin dara düşüp sorduğu google amcamız var. Sizin web sitenize google’da arama yapanlar gelse? İşte bu teknik ile her gün milyonlarca arama yapılan google’dan sitenize onlarca üye adayı gelecek. İşi beğenenler referans linkinize tıklayıp üye olacaklar. Çoğu zaman gecenin bir vakti XXX isimli üye kaydolmuştur diye SMS geldiği oluyor. Yani ben uyurken bile bu sayede üye yapabiliyorum 😀 Siz neden yapamayasınız?

Web sitesi/Blog kurmayı bilmeyenlere Forivia Yıldızlarından mükemmel fırsat! Ekibimizde ÜCRETSİZ blog/web sitesi kurdurabilirsiniz. Tek yapmanız gereken birkaç ay efor gösterip gerçekten başarmak istediğinizi göstermek. Sponsorunuzu arayın, bu konuda destek alın! Ayrıca google’da sitenizi nasıl tanıtacağınız konusunda ücretsiz eğitimler de sunuyoruz! Forivia Yıldızları ekibine katılan herkese kazandırmayı amaç edindik ve ekibimize özel fırsatlar artarak devam ediyor.

HEMEN FORİVİA TEMSİLCİSİ OL

 

One thought on “Forivia Sınırsız Kazanç Yolları

 1. Edib Vejselovic diyor ki:

  Iyi gunler, ben bosnaliyim ve sizlerle bir is baglantisi kurmak istiyorum, internet sayfamda reklam mi koyayim, baska bir turlu baglanti kuralim, sizin teklifinizi bekliyorum, sizlerle beraber bir ise girmek benim icin cok degerli bir sey.
  gorusmek uzere.
  Edib vejselovic
  Ljeskovica bb
  72230. Zepce
  Bosna i Hercegovina
  +38761854279

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Soruyu Cevaplayın: