Forivia Tekstil Ürünleri Yeniden Sizlerle

Forivia önceki katalogunda kaldırdığı teksil ürünlerini Ekim 2014 katalogunda yeniden satışa sundu. Forivia beğenilen tekstil ürünleri ile tekrar ürün ağını genişletti. Forivia tekstil ürünlerinde özellikle yeni pijama takımları ilgi gördü. Siz de forivia üyesi olarak bu eşsiz fırsattan yararlanabilirsiniz.

Giyim Koleksiyonu

Forivia size sunduğu tüm ürünlerde kaliteyi, sağlığınızı ve doğaya saygıyı önde tutar. Giyim koleksiyonu içerisindeki korse, şekillendirici, pijama, sütyen, tayt, çorap ve benzeri tüm ürünler için üretim süreçlerini sertifikalandırılmaktadır. Bu sayede ürünlerinizin size ulaşana dek dünya standartlarındaki süreçlerden geçtiğine emin olursunuz.

Korse ve şekillendirici ürünlerde iddialı olan Forivia bu konudaki uzmanlığını ürün çeşitliliğine yansıtmıştır. Sekillendirme ile birlikte rahatlığınızı ve sağlığınızı koruyan ürünlerle kullanıcılarının memnuniyetini sağlamaktadır.

Pamuklu ürünlerin hepsinde Dünya’da kalitesini ispatlaşmış olan Ege Pamuğu kullanılmaktadır. Bu şekilde yumuşaklık ve rahatlığın yanı sıra uzun süreli kullanım sağlar.

Siz de forivia üyesi olarak bu harika ürünlerin satış temsilcisi olabilirsiniz.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Soruyu Cevaplayın: