Forivia Yeni Gecelik Modelleri

forivia-gecelik

Modanın kalbi forivia’da atıyor. Forivia yeni gecelik modelleri ile yine ilgi odağı olmayı başardı. Yeni katalogumuzda temsilcilerimize sunulan gecelik modelleri şıklığı ile göz doldururken yüksek kazanç avantajı da sunuyor. Siz de forivialı olun, hemen kazanmaya başlayın.

uye_ol

Forivia iş modeline göre siz foriviaya ücretsiz üye olduğunuzda cep telefonunuza kullanıcı adı ve şifrenizin gelmesiyle birlikte forivianın temsilcisi oluyorsunuz. Ayrıca bu fırsata ekibimiz ayrıcalığı ile kavuşuyorsunuz. Böylece tüm kazançlarınızın yanı sıra ekibimizin tecrübelerinden yararlanmak, ücretsiz eğitimlerinden yararlanmak ve hatta ekibimize özel kampanyalardan da yararlanma hakkına sahip oluyorsunuz.

Forivia sadece tekstil alanında değil, kişisel bakım, kozmetik, takı ve aksesuar ürünleri, ev temizlik ürünleri ve mutfak gereçleri kategorilerinde de kaliteli ürünler sunduğu için kazancınız kat kat fazlalaşıyor. Sadece ürün satışı yaparak mı? Elbette bununla sınırlı değil. Forivia’ya üye olduğunuzda sizin de bu sisteme üye kaydetme hakkınız bulunuyor. Ayrıca ekibimizin yapmış olduğu kampanyalarla biz de size üye kaydediyoruz. Bu üyeler de satış yaptıkça ve onlar da üye kaydedip üyenizden, üyenizin üyesinden ve hatta onun üyesinden bile sınırsız kademedeki tüm size bağlı üyelerden extra prim kazanıyorsunuz. Bu primler ulaşmış olduğunuz üyelik derecesine göre hesaplanıp sınırsız kazançla aile bütçenize katkıda bulunabiliyorsunuz.

Nasıl mı ücretsiz üye olacaksınız? Aşağıdaki butonu tıklamanız ve açılan formu doldurmanız yeterli…

ucretsiz-uyelik-icin-tikla

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Soruyu Cevaplayın: