Forivia Yeni Web Sitesi

1534381_10206011132371139_8548851011564549382_nForivia yeni web sitesi ile artık işinizi geliştirmeniz için çok daha fazla size destek olacak. Yeni web sitemizde kullanıcı panelinizde artık daha detaylı ekip analizlerine ulaşabileceksiniz. Forivia, 2009 yılından bu yana kendini sürekli geliştirmekte, eksik gördüğü tüm yönlerini büyük bir dikkatle kapatmakta ve sektöründe lider olma yolunda hızla ilerlemektedir. Siz de aramıza katılın, ister bir ek iş olarak bu işi yürütün, ister hayallerinize ulaşmak için ana geçim kaynağınız duruma getirin. Foriviada kazancın sınırı yok…

Forivia yeni web sitesinde artık üyeleriniz arasında pasife düşecek olanlar, kayıtları silinecek olanlar, en çok satış yapanlar, direkt bağlı ekip raporlarınız, gecikmiş borç raporları gibi bir çok detaya ulaşabileceksiniz. Ayrıca şu anki seviyeniz, bir üst seviyeye ne kadar kaldığı (PP cinsinde) bir üst seviyenin ne olduğu, şu anki net kazancınız anında belirtilmekte ve kolaylıkla incelenebilmektedir.

Siz forivia üyesi değil misiniz. HEMEN ÜCRETSİZ ÜYE OLMAK İÇİN TIKLA

forivia, ürünlerimiz bölümünde de yeniliğe gitti. Artık ürün siparişi vermek de eskisine göre çok daha kolay. Özellikle ürün açıklamaları ile alacağınız yada satış yapacağınız ürünler hakkında çok daha detaylı bilgiye ulaşmış olacaksınız. Adım adım siparişlerinizi verebilecek ve kolaylıkla işinizi geliştirebileceksiniz.

Forivia üyesiyseniz referans linkinizi kontrol etmeyi unutmayın. Çünkü yeni site ile birlikte referans linkiniz değişmiş olabilir. Yeni referans linkiniz ile facebook, bloglarda link paylaşımı yapıp Türkiye’nin dört yanından üyeler bulabilir, kazancınızı katlayabilirsiniz.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Soruyu Cevaplayın: