İnternetten Para Kazanmanın Yolu

Birçok kişi evden nasıl para kazanacağım sorusuyla araştırmalarına devam eder. Yazın girmesiyle birlikte ek iş arayışları hız kazanır. Çünkü maaşlı işlerimizden elde ettiğimiz kazançlar her zaman düşük kalacaktır. İster evinizden çalışın ister dışarda. Arkadaşlarınızla sohbet ederken bile bulunduğunuz her ortam sizin çalışma sahanız. Peki interneti kullanarak nasıl para kazanabilirsiniz?

Çok iyi internet kullanıcısı olmanıza gerek yok. Dilediğiniz çalışma saatlerinde dilediğiniz kadar çalışabileceğiniz bir iş imkanı sunuyoruz. Peki bu iş imkanından nasıl para kazanacaksınız?

1- Şirkete ait ürünlerin satışını yapabilirsiniz.

2- İnternetten veya çevrenizden üyeler yaparak ekip çalışması ile primler kazanabilirsiniz.

3- Çalışmalarınız sonucu belirli liderlik seviyelerine ulaştığınızda extra liderlik primleri ile kazancınızı katlayabilirsiniz.

4- Üye yaptığınız kişileri de lider yaparak extra gelir elde edebilirsiniz.

 

Şimdi iş planını biraz daha detaylı inceleyelim…

Nasıl Bir İş?

 

Forivia firması İstanbul’dan tüm Türkiye’ye iş fırsatı sunmakta. Ezelden beridir alışveriş hayatımızda olması ile birlikte artık alışverişler insanlara para kazandırıyor. Eskiden toptancı perakendeci reklamcı derken birçok para harcanırdı. Şimdi tüm bu masraflar direkt tüketiciye dağıtılıyor. Yani hiçbir vergi masrafına katlanmadan, dükkan açma zorunluluğu olmadan internet üzerinden bir mağazanız oluyor. Bu mağazadaki ürünler bir katalogda toplanıp bu katalog evinize gönderiliyor. Katalogdaki bu ürünlerin satışını gerçekleştirdiğinizde tıpkı bir perakendeci gibi para kazanıyorsunuz.

Çevrenizden de sizin gibi bu işten para kazanmak isteyenler olursa onları kendi referansınızla sisteme kaydediyorsunuz. Hatta sistemin size verdiği linki facebookta web sitelerinde, bloglarınızda paylaştığınızda bu linke tıklayarak üye olan sınırsız sayıda kişi sizin ekibinize katılmış oluyor. Sonra bu kişiler de hatta tanımadığınız bir çok kişi de sisteme üye getiriyor. Böylece size bağlı bir zincir oluşuyor. Tıpkı bir mağazalar zinciri gibi herkesin yapmış olduğu satışlar her ay toplanıyor ve ulaştığınız liderlik derecesine göre sistemden kendi satışlarınız dışında extra primler kazanıyorsunuz. Üstelik kazançta sınır yok. Bir patronun size zam yapmasını beklemek mi? O işler çok eskide kaldı. Artık çalıştığınız kadar, hakettiğiniz kadar kazanabileceğiniz özgür çalışma koşulları var…

 

Tatilinizi kendiniz belirleyin, dilediğinizde çalışma yapın dilediğinizde çalışmayın. Ekibinizi büyüttüğünüzde, yani zincir oluşturduğunuzda artık sürekli bir gelire ulaşmış oluyorsunuz… Bu eşsiz iş fırsatından hemen ÜCRETSİZ ÜYELİKLE yararlanmak için ekibimize katılmanız yeterli..

 

HEMEN ÜCRETSİZ ÜYE OL

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Soruyu Cevaplayın: