İşe Nereden Başlanmalı

FORIVIA İş Planı

forivia-ise-nerden-baslanmali

FORIVIA Satış ve Pazarlama Planı, nihai tüketicilere ürünlerin doğrudan satışı ve kendi altınızda oluşturduğunuz ekibinizin yöneticiliğini yapmaktır.
Perakende sektöründe mağazalar ürünleri toptan fiyatına satın alıp daha yüksek bir fiyata müşterilerine satarlar. Burada oluşan fiyat farkı mağazaların kazancını oluşturur. FORIVIA Satış Temsilcileri de aynı bu şekilde şirketten indirimli olarak satın aldıkları ürünleri müşterilerine satarak %35 oranında bir kazanç elde ederler. Fakat FORIVIA temsilcilerinin kazancı sadece bununla sınırlı değildir.
Satış Temsilcileri beş farklı şekilde kazanç elde edebilirler:

1. FORIVIA Satış Temsilcileri kendi kişisel tüketimleri ve ihtiyaçları için ürünlerimizi %30 oranında indirimli alabilir. Bu şekilde ekonomik alışveriş yapabilirler.

2. Perakende Satış Karı: Satış Temsilcileri ürünleri FORIVIA’nın önerdiği perakende fiyatlarından sattığı takdirde %30 ila %35 arasında bir kazanç sağlar. Buna karşılık Satış Temsilcileri ürünleri istedikleri kar oranlarıyla da satabilirler, fakat tek fiyat istikrarı ve satış sonrası diğer hizmetler için Temsilciler’in tavsiye edilen satış fiyatlarını kullanması önemlidir.

3. Kişisel Performans Primi: FORIVIA Satış Temsilcileri kendi müşterilerine yaptıkları satış miktarına göre primlerle ödüllendirilir.

4. Grup Performans Primi: Satış Temsilcileri, yeni satış temsilcileri bulup kendi gruplarını oluşturarak onların satışlarından prim kazanabilirler. Grup Performans Primi siz ve altınızda oluşan bütün ekibin satış tutarları dikkate alınarak Performans Prim Tablosu’na göre hesaplanarak dağıtılır.

Not: İşinizi büyüterek ek primler ve ödüller kazanabilirsiniz.

Maddi kazançların yanı sıra FORIVIA Satış Temsilcisi olarak grubunuzu ve satış hacminizi büyüttükçe daha büyük motivasyon ödülleri kazanabilirsiniz. Bunların arasında yurt dışı gezileri, tatil fırsatları ve diğer etkinlikler de vardır.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Soruyu Cevaplayın: