Ocak 2016 Ekibimize Özel Kampanya

bal-arilari-logoEkibimiz yeni ismiyle yepyeni fırsatlara hazır. Siz kazanmaya hazırsanız aşağıdaki kampanya detaylarını okuyabilirsiniz…

Bal Arıları ekibine dahil herkes bu kampanyadan yararlanabilmektedir… Lütfen tüm detayları ve nasıl katılacağınızı aşağıdaki yazıdan öğreniniz…

OCAK 2016 sonuna kadar kişisel siparişleriniz size üye kazandırıyor!

350TL siparişe 2 üye

400TL siparişe 3 üye

550TL siparişe 5 üye

750TL siparişe 7 üye + 1 hediye forivia takısı

1000TL siparişe 10 üye + 1 forivia takısı HEDİYE!

 

Kampanya şartları:

Bu kampanyaya katılabilmek için BAL ARILARI ekibinde olmanız yeterli! Ekibimizde misiniz, bilmiyorsanız hemen İsim Soyad ve Temsilci no yazıp 0541 642 31 11 numaralı telefona mesaj gönderin, ekibimizde olup olmadığınızı SMS ile bildirelim!

Kampanya tek seferlik sipariş değil, ay sonuna kadar yaptığınız toplam sipariş miktarını içermektedir. Yani şu an 250 TL siparişiniz var ve ay sonuna kadar 100TL daha sipariş girerseniz toplam 350TL siparişiniz olduğundan 2 üye kazanacaksınız!

 

Üyeler Nasıl ve Ne Zaman Verilecek?

31 Ocak 2016 saat 23:59’da bir liste hazırlanarak kampanyayı kazanan üyelerin referans linkleri sıra ile 1 şubat 2016’dan itibaren www.foriviakayit.com sitesinde yayınlanacak ve Türkiye’nin dört yanından üye gelecektir. Şanslıysanız 2 üye demiş bile olsak referans linkinizin yayınlandığı gün 3-4 üye bile gelebilmekte! Yapmanız gereken tek şey aşağıdaki maddede belirtildiği şekilde kampanyaya katılım talebinde bulunmak!

 

KAMPANYAYA NASIL KATILACAĞIM?

Kampanya şartlarına uyduğunuzu düşünüyorsanız 0541 642 31 11 numaralı telefona KAMPANYA yazıp bir boşluk bırakın ve Temsilci Numaranızı yazarak SMS gönderin. SMS’de zorlanıyorsanız da çözümümüz bitmedi! Hemen BURAYI tıklayın ve facebook’tan beni ekleyin ve Kampanyaya Katılmak istiyorum şeklinde facebooktan bir mesaj gönderin. Kampanya listesine isminiz alınarak ay sonuna kadar siparişleriniz takip edilecek ve ay sonunda hangi paketi kazandıysanız Şubat ayı listesinde yeriniz belirlenerek sırayla üyeleriniz gelmeye başlayacaktır.

 

Ekibimiz hakıında detaylara hakim misiniz?

Bal arıları ekibi Ocak 2016 itibari ile kurulmuş olup çok yakında ekibimize özel eğitimler, online seminerler, yukardaki gibi avantajlı kampanyalar sunulacaktır.

Neden Bal Arıları?

19132257_balars

Ekibimiz her bal arısının emeğini tam anlamıyla veren ve sizleri doğru yönlendirmek adına sürekli çalışmalar yapan, en önemlisi sizleri DİNLEYEN bir ekip olma özelliği taşımaktadır. Yani bize göre sizler altta yada üstte olmanız değil, bir ekip ruhu ile tavsiyeler, talepler sunmanız ölçüsünde bu ekibin önemli bir parçasısınız. Ekibimizde 1-2 kişiye değil, her ekip üyesine kazandırmak ve işimizi çok daha eğlenceli bir hale getirmek için tavsiyelere 7 gün 24 saat açığız. Hep birlikte kazanmak ve daima kazanmak için hemen ekibimize katılın!

HEMEN EKİBİMİZE KATILMAK İÇİN TIKLA!

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Soruyu Cevaplayın: