Temizlik Ürünlerinden Nasıl Para Kazanılır?

Herkes evde ev temizlik ürünleri kullanır. Peki günlük hayatın vazgeçilmezi temizlik ürünlerinin, bayanların hergün kullandığı makyaj malzemelerinin para kazandırabileceğini biliyor muydunuz? Bu makalede günlük yaşamda kullandığınız ürünlerin nasıl para kazandıracağını öğreneceksiniz…

Proclin tamamen yerli sermaye ile kurulan Forivia firmasının ürettiği ev temizlik ürünleri grubunun bir markasıdır. Katalogla satış ile evde iş fırsatı sunan forivia’nın ev temizlik ürünlerini kendiniz için ortalama %33 indirimli alabilirken, bu kaliteli ürünleri katalog yardımı ile çevrenize satarak da para kazanabilirsiniz.

forivia iş fırsatıNasıl Satacağım?

Günlük hayatta farkında olarak yada olmayarak birçok ürün önerirsiniz. Yapmanız gereken tek şey ise proclin ürünlerini kullanıp deneyimlemek ve kalitesinden emin olduktan sonra çevrenizdeki arkadaşlarınıza, komşularınıza, akrabalarınıza her zaman yaptığınız gibi tavsiyede bulunmak. Bu tavsiyeniz ardından ürünü nereden bulabileceklerin soracaklar. İşin güzel yanı, bu ürünleri mağazalarda bulamazlar. Çünkü bu ürünler doğrudan satış sistemi ile sunulmakta ve siz de sistemin bir temsilcisi olduğunuz için sizden temin edebileceklerini söyleyebileceksiniz. Böylece katalogu gösterip ürünlerden hangilerini istediklerini soracaksınız. Notunuzu aldıktan sonra internet üzerinden online olarak sipariş vereceksiniz. Ürünler size katalog fiyatından değil, ortalama %33 indirimli olarak gelecek. Siz bu ürünleri katalog fiyatından sattığınızda hiçbiryerden para beklemeden anında kazanmış olacaksınız. Kısacası bir mağaza sahibi gibi ne kadar satış yaparsanız o kadar fazla kazanabileceksiniz. Ancak bununla da sınırlı değil. Forivia’da ekip kurma fırsatı da bulunmaktadır.

Sisteme kendi referansınızla kaydettiğiniz her üye sizin gibi bu ürünleri çevresine sattığında forivia o kişiyi sisteme sizin kazandırdığınız için size prim ödeyecektir. Ekip kurmak ücretsiz üyelik fırsatı ile oldukça kolay olmaktadır. Bunun yanı sıra ekibimiz “Bal Arıları” çalışkan üyelere ücretsiz üyeler kaydetmekte ve kazançlarınızı maksimize etmenize yardımcı olmaktadır.

HEMEN ÜCRETSİZ ÜYE OLMAK İÇİN TIKLA!

Sistem detaylarını öğrenmek istiyorsanız aşağıdaki kısa videoyu seyredebilirsiniz.

ucretsiz-uyelik-icin-tikla

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Soruyu Cevaplayın: