Yeni Forivia Katalogu Çıktı!

Forivia‘nın beklenen yeni katalogu çıktı. Bir çok yeni ürün ile 15 Aralık’tan itibaren geçerli olacak olan yeni katalogların dağıtımları şimdiden başladı.

Peki yeni katalogda neler var?

Proclin, forivia’nın doğaya saygılı konsantre temizleyici ürün grubunu oluşturmaktadır. Biyolojik olarak doğada kolayca çözünebilen proclin ev temizlik serisi ile evleriniz artık çok daha temiz olurken, yarınlarımıza da çok daha sağlıklı bir gelecek bırakıyoruz.

Genel yüzey temizleyici, yağ ve kir çözücü, anti sigara spreyi, sıvı bulaşık deterjanı, bulaşık makinesi jeli, leke çıkarıcı, fayans ve derz temizleyici, mikrofiber temizlik bezleri gibi bir çok ürün, ev temizlik ürünleri grubumuzu oluşturmaktadır.

Doğanın öğretilerini ön planda tutuyoruz ve doğal güzelliğin en doğru olduğuna inanıyoruz. Bunun için yeni nesil güzelliğin doğanın gücü ve bilimin kabiliyetleri arasındaki denge ile gerçekleştiğini biliyor ve bunun için çalışıyoruz. Bottega Verde Avrupa’da 600ün üzerinde mağazasıyla  doğal kozmetik konsepti ile tanınan perakende sektöründeki en güçlü oyunculardan biridir. Türkiye gibi kozmetik alanında büyük bir potansiyele sahip olan ülkemizde sadece forivia ile işbirliği yapmaktadır.

Yüz, vücut, ayak bakım ürünleri, parfüm, deodorant, depilasyon gibi kişisel bakım serileri, yüz makyajı, göz makyajı, tırnak bakımı, dudak makyajı gibi renkli kozmetik ürünlerinde forivia kozmetik ürün grubunu oluşturmaktadır. Forivia, hiçbir hayvansal içerik barındırmayan bitkisel kozmetik markası Bottega Verde’yi tercih etti. Çünkü siz, doğal olarak güzelsiniz…

Şıklığın ve zerafetin olmazsa olmazları takı ve aksesuar ürünleri şimdi forivia kataloglarında. Türkiye’nin en geniş takı ve aksesuar ürün çeşitliliğine sahip forivia ile nikel içermeyen, antialerjik özellikteki takı ve aksesuar ürünlerini güvenle kullanabilir ve satışını yaparak ek gelir sağlayabilirsiniz.

Kolye, küpe, bilezik, bileklik, yüzük, saat, güneş gözlükleri, çanta ve cüzdan, telefon aksesuarları ve daha bir çok ürün, forivia takı ve aksesuar ürün grubunu oluşturmaktadır.

Kalitesi ve şıklığı ile ilgi uyandıran forivia moda ürünleri, işinizde çok daha fazla kazanmanız ve daha kolay kariyer yapmanız için büyük bir fırsat sunuyor.

Gecelik, pijama, çorap, ayakkabı, iç giyim ürünleri; forivia moda ürün grubunu oluşturmaktadır.

 

Henüz siz forivia ürünleri ile tanışmadınız mı? Hemen ücretsiz üye olun, bu muhteşem ürünlerin satış temsilcisi olarak kendi işinizi kurma fırsatını yaşayın.

HEMEN ÜCRETSİZ ÜYE OLMAK İÇİN TIKLA!

 

 

ucretsiz-uyelik-icin-tikla

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Soruyu Cevaplayın: