Yeni Temsilci HoşGeldin Programı

Yeni Temsilci Hoşgeldin Programı

 hosgeldin-imgForivia’da bir kariyer sahibi olmak çok kolay!

Hem kendiniz hem de aileniz için Forivia kataloglarındaki binlerce ürüne indirimli fiyatlara sahip olabilirsiniz. Ayrıca bu ürünlerin satışından veya kurduğunuz satış ekibiniz sayesinde kar elde ederek ilk kazancınızı gerçekleştirebilirsiniz. Bu işe başlarken kazancınızı artırmak için size özel bir Hoşgeldin Programı hazırladık.

Bu program sayesinde Forivia’da başladığınız yeni işinizde daha fazla kazanç sağlayabilecek ve bu süre zarfında işinizin detaylarını öğreneceksiniz.

Forivia’nın size sunduğu fırsatlar sayesinde hem günlük yaşamınıza eşlik eden binlerce ürünü daha uygun fiyata satın alabilecek hem de esnek bir çalışma düzeni sunan iş modeli modeli ek gelir sağlayabileceksiniz.

Aşağıdaki Hoşgeldin Programı detaylarını okuyun ve hemen başlayın! Eğer henüz Forivia’lı olmadıysanız BURAYA tıklayarak 1dk içerisinde kariyerinize başlayabilirsiniz.

1. AdımKayıt olduğunuz ilk ay içerisinde en az 110TL değerindeki ilk siparişiniz ile birlikte aşağıdaki gördüğünüz hediye otomatik olarak kolinize eklenecektir. Eğer hızlı başlamak istiyorsanız tek bir siparişe bağlı kalmadan aynı ay içerisinde toplam siparişlerinizi 300TL’ye çıkararak bir hediye sahibi daha olabilirsiniz.

2. AdımEğer kayıt olduğunuz ilk ay 1. adımda sunulan hediyelerin birinden bile yararlandıysanız bir sonraki ay 130tl değerindeki herhangi bir siparişiniz ile birlikte 2.adım hediyesi kolinize otomatik olarak eklenecektir. Bu sayede 2. ayınızda da perakende satış kazancınızın yanında ekstra bir hediyeye daha sahip olacaksınız.

3. Adımİlk 2 adımı tamamlayan her temsilci 3. adıma katılmaya hak kazanır. Temsilciliğinizin 3. ayında vereceğiniz 130tl değerinde bir sipariş yine sizel özel bir hediyeye sahip olmanıza hak kazandırır. Bu hediyenin detaylarını da aşağıda görebilirsiniz.

1. Adım Hediyeleri

110TL SİPARİŞE HEDİYE!

ÇOK AMAÇLI YÜZEY TEMİZLEYİCİ

Forivia, Proclin markası ile size sunduğu ürünlerin hepsinde doğada çözünebilen hammaddeler kullanmaktadır. Bu sayede suya ve toprağa karışan Proclin temizlik ürünleri çözünmesi uzun yıllar alan hatta bazısı çözünemeyen klasik temizleyicilere göre çok daha kısa sürede doğada çözünerek yaşam alanlarımızı da korumanıza yardımcı olur.

320TL SİPARİŞE + HEDİYE!

Menekse Özlü Yüz Bakim Kremi (50ml)

Menekşe ekstraktı içerir. Tüm cilt tipleri için ideal nemlendirici ve ipeksi görünüm kazandırıcı bakım.
Parabenler, silikon ve formaldehit içermez.
Doğal emülgatör içerir.
Mineral yağ içermez.

Kayıt olduğunuz ilk ay içerisinde en az 110TL veya 320tl değerindeki ilk siparişiniz ile birlikte fotoğrafta gördüğünüz hediye ya da hediyeler otomatik olarak kolinize eklenecektir.

2. Adım Hediyeleri

130TL SİPARİŞE HEDİYE!

Çift Taraflı Mikrofiber Saç Bonesi

Forivia, Proclin markası ile size sunduğu ürünlerin hepsinde doğada çözünebilen hammaddeler kullanmaktadır. Bu sayede suya ve toprağa karışan Proclin temizlik ürünleri çözünmesi uzun yıllar alan hatta bazısı çözünemeyen klasik temizleyicilere göre çok daha kısa sürede doğada çözünerek yaşam alanlarımızı da korumanıza yardımcı olur.

Eğer kayıt olduğunuz ilk ay 1. adımda sunulan hediyelerin birinden bile yararlandıysanız bir sonraki ay 130tl değerindeki herhangi bir siparişiniz ile birlikte 2.adım hediyesi kolinize eklenecektir.

3. Adım Hediyeleri

130TL SİPARİŞE HEDİYE!

3lü Genel Temizlik Seti

1’er adet cam bezi, toz bezi ve mutfak bezinden oluşan 3’lü genel temizlik seti evinizdeki bir çok alanda işlerinizi kolaylaştıracak. Toplam 24TL değerinde bu harika set Hoşgelin Programının 3. adım hediyesi!

İlk 2 adımı tamamlayan her temsilci 3. adıma katılmaya hak kazanır. Temsilciliğinizin 3. ayında vereceğiniz 130tl değerindeki siparişiniz ile birlikte fotoğraftaki hediye kolinize eklenecektir.

NOT: Hediye çeki kullanılmış siparişlerde geçerli değildir.

Kayıt hediyeleri belirli aylarda yenilenmektedir. Her zaman en güncel hediyeleri bu sayfada inceleyebilirisniz. Hediye ürünlerin stokta bulunmaması durumunda eş değer farklı bir ürün gönderimi yapılabilir.

*Aynı anda genel bir kampanya bulunduğunda hediye tercihinizi sipariş notunuza yazınız.

One thought on “Yeni Temsilci HoşGeldin Programı

  1. Geri bildirim: FORİVİA | İş Kur

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Soruyu Cevaplayın: